وبسایت خبری
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ عربی
تاریخ میلادی
MIR PEOPLE
استان /
اجرای بیش از 4 هزار پروژه در حوزه عمران و اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان/805 میلیارد تومان در حوزه سلامت استان هزینه شده است
فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی جنوب شرق خبر داد

اجرای بیش از 4 هزار پروژه در حوزه عمران و اشتغالزایی در سیستان و بلوچستان/805 میلیارد تومان در حوزه سلامت استان هزینه شده است فرمانده قرارگاه قدس نیروی زمینی گفت: سپاه پاسداران در حوزه عمران و اشتغالزایی بیش از 4 هزار پروژه برای خدمت به مردم سیستان و بلوچستان مورد بهره‌برادری قرار داده که بیش از 44 میلیارد تومان برای این پروژه‌ها هزینه شده است.
دوشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۶:۴۸:۴۲
یاد کردن رهبر انقلاب از حضرات مصباح و یزدی به دلیل شخصیت انقلابی آنهاست/ گرایش های چپ و راست نباید اعضای خبرگان را از مسیر انقلابی دور کند
نماینده سیستان و بلوچستان در خبرگان رهبری:

مولوی سلامی با اشاره به سخنان رهبر انقلاب در خصوص حضرات مصباح و یزدی گفت: با آقای مصباح روابط نزدیکی دارم، هر دو عزیز جزو خدمتگزاران نظام و دوستان راستین حضرت امام خمینی (ره) بودند.
شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۵:۰۱
افتتاح بیمارستان 96 تختخوابی دانشگاه آزاد زاهدان در مهرماه سال آینده
معاون پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان خبر داد:

معاون پزشکی دانشگاه آزاد واحد زاهدان گفت: طبق هماهنگی و برنامه ریزی های انجام شده با وزارت بهداشت و درمان و دانشگاههای علوم پزشکی استان پیش بینی می شود در مهرماه سال آینده بیمارستان 96 تختخوابی این دانشگاه به بهره برداری برسد.
پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۳:۴۴
کارخانه تولید لوله های GRP با ظرفیت تولید ۲۵ هزارتن افتتاح می شود
باحضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در سیستان و بلوچستان؛

کارخانه تولیدی لوله های GRP تولید کننده لوله از کامپوزیت پلیمری باحضور وزیر صنعت، معدن و تجارت در سیستان و بلوچستان با ظرفیت تولید ۲۵ هزارتن در سال افتتاح می شود.
پنج شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۸:۴۸
یادواره سرداران و 2 هزار شهید نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در زاهدان آغاز شد

یادواره سرداران و ۲ هزار شهید نیروی انتظامی سیستان و بلوچستان در زاهدان آغاز شد.
چهارشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۱:۱۵
برگزاری کنگره 36 هزار شهید دانش آموز کشور در جنوب شرق/ رونمایی از کتاب وصیت نامه شهدا
به مناسبت بزرگداشت روز شهدا صورت می گیرد؛

مدیر کل بنیاد شهید سیستان و بلوچستان از برگزاری پیش کنگره 36 هزار دانش آموز کشور در سیستان و بلوچستان خبر داد وگفت: پرداختن به مقوله شهادت و تلاش در راستای برگزاری این کنگره ها اقدامی ماندگار در راستای اهداف بلند انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی است.
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۱۵:۴۵
شهر زاهدان با 38 نماد نوروزی تزیین می‌شود
معاون شهردار:

معاون خدمات شهری شهرداری زاهدان گفت: زاهدان در نوروز امسال با 38 المان و نماد نوروزی تزیین، که کار تزیین آن از 25 اسفند ماه آغاز خواهد شد.
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۸:۳۴
340نفر از بسیجیان خواهر عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس شدند.

مسئول اردویی سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان گفت: تعداد ۳۴۰نفراز بسیجیان خواهر شیعه و سنی در قالب کاروان راهیان نور امروز عازم مناطق عملیاتی دفاع مقدس شدند.
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۴:۰۰
برگزاری مسابقه رالی خانوادگی در زاهدان

مدیر امور بانوان شهرداری زاهدان گفت: 100 خانواده‌ی علاقمند به رالی روز جمعه 21 اسفند ماه در مسابقه‌ی رالی خانوادگی که از پارک نورالشهداء جنب شهرداری منطقه‌ی2 آغاز و تا باغ خاتم ادامه می‌یابد شرکت خواهند کرد.
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۱:۰۰
اختتامیه جشنواره منطقه شعر بلوچ در هرمزگان/ تقدیر از برگزیدگان جشنواره منطقه ای شعر بلوچ

نخستین جشنواره منطقه ای شعر بلوچ با حضور استان های هرمزگان ، سیستان و بلوچستان و کرمان به مدت دو روز در شهرستان جاسک برگزار و در مراسم اختتامیه از برگزیدگان تقدیر و تجلیل به عمل آمد .
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۴۶:۳۹