وبسایت خبری
سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
تاریخ عربی
تاریخ میلادی
MIR PEOPLE
دشمن فکر می‌کند ما را با تحریم فلج کرده است/داعش با پول غربی ـ عربی دست به کشتار می‌زند
حداد عادل:

مشاور عالی مقام معظم رهبری گفت: در شرایط کنونی جهانی، امروز جمهوری اسلامی کشوری آباد و دارای امنیت است و دشمن فکر می‌کند ما را با تحریم فلج کرده، در حالی که شاهد پیشرفت و افتتاح پروژه‌های متعدد در کشور هستیم.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۰:۰۳
واشنگتن: مذاکرات وین برای آمریکا خوب بود

معاون سخنگوی وزارت خارجه آمریکا می‌گوید که مذاکرات چند روز اخیر وین که فعلا با توجه به سفر ظریف به تهران متوقف شده، «برای آمریکا خوب بود.»
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۴:۰۲
سفر نخست وزیر پاکستان به عربستان

به گزارش سایت اینترنتی روزنامه دیلی تایمز پاکستان، هدف از سفر نواز شریف نیز گذراندن ایام عید فطر در مدینه منوره و انجام مراسم عمره اعلام شده است ولی به هرحال قرار است وی با ملک سلمان پادشاه عربستان نیز دیدار کند.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۳۳:۰۷
حمایت همه جانبه پوتین از نظام سوریه
ولید معلم:

وزیر خارجه سوریه اعلام کرد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه وعده داده است از دمشق به لحاظ «سیاسی، اقتصادی و نظامی» حمایت خواهد کرد.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۷:۵۳
تکذیب مذاکرات میان حماس و اسرائیل
وزیر جنگ رژیم صهیونیستی:

"موشه یعلون،" وزیر جنگ رژیم صهیونیستی با تکذیب گفتگوهای این رژیم با حماس ادعا کرد این رژیم به اصول «گروه چهارگانه» پایبند است و هیچگونه ارتباطی با حماس نخواهد داشت.
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۷:۴۲
کواکبیان: نباید در مسائل حقوق بشر به دست دشمن بهانه بدهیم
در مجمع عمومی سالیانه جمعیت حقوقدانان مدافع حقوق بشر مطرح شد؛

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: تعجب ما این است که همه از لزوم تعریف جرم سیاسی و ضرورت تشکیل هیات منصفه سیاسی سخن می‌گویند اما نمی‌دانم چرا پس از سی‌‌ و ‌هفت سال هنوز نتوانسته‌ایم هیات منصفه سیاسی را تشکل بدهیم؟
یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۵:۴۵