وبسایت خبری
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸
تاریخ عربی
تاریخ میلادی
MIR PEOPLE
رازهایی برای توقف ریزش مو

افراد گیاهخوار به دلیل فقدان ویتامین B۵ در گروه غذایی خود، بیشتر در معرض ریزش مو هستند.به گفته متخصصان تغذیه امروزه به نقش تغذیه بر سلامت بیش از پیش توجه می‌شود.
سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۶:۲۴
ابطال اجباری دفترچه های بیمه بیماران خاص

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از بیماران خاصی که دارای دو دفترچه بیمه هستند، خواست تا پایان فروردین یکی از آنها را باطل کنند.
دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۵:۴۸
کی و چقدر آب بخوریم؟

نوشیدن مایعات در طول روز برای تمام افراد بسیار حائز اهمیت است اما زمان و نوع نوشیدنی‌ها برای رفع تشنگی از اهمیت بیشتری برخوردار است.
یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۱:۱۸
وقتی صدای شکم درمی‌آید

غذاهای غیرقابل هضم هم می‌توانند باعث ایجاد صدای معده و روده شوند.
یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۰:۵۱
دشمنی تلفن همراه با ستون فقرات

استفاده مدام از تلفن همراه می تواند موجب بروز مشکلات زیادی در ستون فقرات شما شود بهتر است از آسیب های مختلف آن پیشگیری کنید بروز گردن درد و کمر درد از جمله عوارض استفاده طولانی مدت از تلفن همراه هستند.
یکشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۴:۱۰
مزایای وقف از جنس
معاون مشارکت های مجمع خیرین سلامت کشور مطرح کرد

معاون مشارکت‌های مجمع خیرین سلامت کشور از اهدای منزل دو بانوی خیر تهرانی به صورت "صلح عمری" برای بخش بهداشت و درمان کشور خبر داد و گفت: امیدواریم برای کمک به حوزه بهداشت و درمان به موضوع واگذاری به صورت "صلح عمری" در کشور رواج یافته و فرهنگ سازی شود.
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۲:۲۴
۷ فرمان برای بیدار ماندن پشت فرمان
کارشناس امداد و نجات هلال‌احمر

کارشناس امداد و نجات هلال احمر با تشریح اینکه چطور از تصادف پیشگیری کنیم؟ ۷ فرمان برای بیدار ماندن پشت فرمان خودرو را عنوان کرد.
شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۸:۴۰:۱۲
با خواص اسفناج آشنا شوید

اسفناج گیاه بومی ایران است و از اوائل قرن اول میلادی کم کم به نقاط دیگر دنیا راه یافت . بطوریکه در تاریخ مسطور است اسفناج در قرن هفتم در چین و در قرن دوازدهم در اسپانیا کشت میشده است . کشت اسفناج در سال ۱۸۰۶ در آمریکا شروع شد.
پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۸:۳۰
لبنیات با آنتی بیوتیک ممنوع!

بهتر است هنگام مصرف برخی آنتی بیوتیک ها از مصرف شیر پرهیز کنید و سعی کنید سبب آسیب رساندن به بدنتان نشوید مصرف این دو بهمراه هم بسیار مضر و خطرناک خواهد بود.
پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۴:۴۴
ترزیق اولین واکسن آزمایشی نابودگر تومورهای سرطانی به یک زن انگلیسی

محققان انگلیسی برای اولین بار و به صورت آزمایشی اقدام به ترزیق یک واکسن جدید که به منظور تحریک سیستم ایمنی بدن برای نابودی تومورهای سرطانی طراحی شده است به یک زن جوان در انگلیس کردند.
پنج شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ - ۰۹:۲۱:۲۴